Запрошуємо журналістів першими побачити виставку «Дивовижні історії Криму»

25 лютого, у понеділок, о 15:00 запрошуємо представників засобів масової інформації

на прес-конференцію з нагоди відкриття виставки «Дивовижні історії Криму» до

Мистецького арсеналу.

Учасники події:

- Олеся Островська-Люта, генеральна директорка Мистецького арсеналу

- Еміне Джапарова, перша заступниця Міністра інформаційної політики України

- Світлана Фоменко, перша заступниця Міністра культури України

- Алім Алієв, програмний директор «Кримського дому».

Після прес-конференції запрошуємо журналістів на прес-тур виставкою «Дивовижні історії Криму» першими побачити експозицію виставки. Заступниця генеральної директорки Мистецького арсеналу з музейної на виставкової діяльності Юлія Ваганова та керівниця відділу музейної справи Мистецького арсеналу Ольга Мельник покажуть унікальні експонати з колекцій 15 українських музеїв та приватних колекцій, а також розкажуть більше про концепцію виставки, що представить Крим як унікальний мультикультурний простір, який є частиною безцінної скарбниці культурної спадщини України.

Спеціально для виставки художниця Марія Куликівська створила перформативну скульптуру «Зоряний пил». За допомогою металу, дерева, різних видів ґрунтів, корисних копалин, кам’яного пилу, піску, морської солі та інших матеріалів художниця створила авторську інтерпретацію мапи Керченського півострову. Під час прес-туру Марія Куликівська представить свій проект.

Для акредитації на прес-конференцію та прес-тур заповніть форму за посиланням goo.gl/NGYbuF

26 лютого о 19:00 у Мистецькому арсеналі відкриється виставка «Дивовижні історії Криму» та V Міжнародний форум «Окупований Крим: 5 років опору».