Sürgün: Інсталяція. Медіа. Геппенінг

Проект сучасного мистецтва, присвячений 74-й річниці депортації та геноциду кримськотатарського народу.

Проект створюють:
►Влодко Кауфман (Дзига, Тиждень актуального мистецтва / Львів)
►Рустем Скібін (El Cheber / Крим, Київ)
►Команда кримськотатарських режисерів, операторів та фотографів Куратор: Алім Алієв

Відкриття проекту відбудеться 15 травня о 19:00 в Кримському Домі (вул. Омеляновича-Павленка, 9).

Вхід за умови принесеного вазону з рослиною 

Депортація кримських татар — насильницьке виселення кримськотатарського народу з історичної батьківщини - Криму, здійснене упродовж 18-21 травня 1944 року радянським тоталітарним режимом. У результаті етнічної чистки за наказом Сталіна було депортовано 191 044 кримських татар у віддалені регіони Радянського Союзу — від північного Приуралля до республік Середньої Азії. 12 листопада 2015 Верховна Рада України визнала депортацію геноцидом і проголосила 18 травня Днем пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу. 

Влодко Кауфман (1957) - львівський художник і перформер, співзасновник і арт-директор мистецького об'єднання "Дзига". Один із засновників і кураторів Тижня актуального мистецтва. Учасник численних виставок в Україні та за кордоном.

Рустем Скібін (1976) — кримськотатарський кераміст. Створив свій стиль поліхромного розпису керамічних виробів, що несе в собі найкращі риси традиційної культури кримських татар. Працює і передає знання у власній майстерні "El Cheber". Активний учасник регіональних, всеукраїнських та міжнародних виставок.