Презентація книги «Олег Сенцов»

Книга вийшла в 2017 році у видавництві Фоліо. Вона складається зі спогадів людей, які добре знають Олега, з уривків його книг і сценаріїв до фільмів, а ще з витягів протоколів допитів свідків, які проходять по цій сфабрикованій справі. В книзі багато фотографій – із домашнього архіву, і з залу суду.

27 жовтня, о 19:00, в Кримському домі за адресою вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 9 (колишня вул. Суворова), відбудеться презентація книги «Олег Сенцов».

Модератор: Севгіль Мусаєва (Sevgil Hayretdın Qızı Musaieva), головний редактор онлайн-видання «Українська правда».

Учасники: Наталія Каплан (Наталья Каплан) – двоюрідна сестра Олега Сенцова; Анна Паленчук (Anna Palenchuk) – кінопродюсер компанії 435 FILMS; Олександр Красовицький (Красовицкий Александр) – директор видавництва Фоліо; Ахтем Сеітаблаєв (Ахтем Сеітаблаєв (Axtem Seitablaiev) – актор, режисер, сценарист;

Книга вийшла в 2017 році у видавництві Фоліо. Вона складається зі спогадів людей, які добре знають Олега, з уривків його книг і сценаріїв до фільмів, а ще з витягів протоколів допитів свідків, які проходять по цій сфабрикованій справі. В книзі багато фотографій – із домашнього архіву, і з залу суду. Напевно зараз немає людини, яка не чула б ім’я Олега Сенцова – аж надто гучним був суд над ним, де вирок – 20 років ув’язнення, нібито за терористичну діяльність. І незважаючи на протести громадськості, звернення до найголовнішого керівництва країни, яка звинувачує Сенцова, він до цього часу перебуває в неволі. Боротьба за звільнення Сенцова триває.