Київська кримська солідарність. Родина Дегерменджі

Вечір солідарності з родиною Дегерменджі, яка є зараз однією з найбільш постраждалих від рук окупаційної влади в Криму – майже два роки в СІЗО утримувався син, а нещодавно було заарештовано його батька.

Київська кримська солідарність Родина Дегерменджі. Спочатку син – потім батько

20 грудня, о 19:00, в Кримському домі (вул. Омеляновича-Павленка, 9) відбудеться вечір солідарності з родиною Дегерменджі, яка є зараз однією з найбільш постраждалих від рук окупаційної влади в Криму – майже два роки в СІЗО утримувався син, а нещодавно було заарештовано його батька.

У заході візьмуть участь політики, активісти та усі небайдужі, які хочуть проявити солідарність і моральну підтримку на адресу родини Дегерменджі та ще півсотні людей – активістів, пересічних громадян, які переслідуються та незаконно засуджуються в окупованому РФ Криму, їх рідних і близьких.

Бекір Дегерменджі – батько, активіст кримськотатарського національного руху, був затриманий 23 листопада разом з іншими активістами у звинуваченні за так зване «вимагання в особливо великому розмірі». Стан його здоров’я з кожним днем погіршується. 14 грудня його із СІЗО у вкрай важкому стані доправили до реанімації.

Мустафа Дегерменжі – син, один із фігурантів «справи 26 лютого», був затриманий 7 травня 2015 року за сфабрикованим звинуваченням у масових заворушеннях під час акції на підтримку територіальної цілісності України 26 лютого 2014 року. Майже два роки тримався в СІЗО. 6 квітня 2017 року був переведений під домашній арешт. Розгляд справи в суді триває і досі.

Учасники вечору:
Родина Дегерменджі (Мавілє Дегерменджі, Аліє Дегерменджі);
Рефат Чубаров, Голова Меджлісу кримськотатарського народу;
Ільмі Умеров, зампред Меджлісу кримськотатарського народу;
Едем Семедляєв, адвокат;
Презентація ролику від Крим.Реалії;
 Активісти LetMyPeopleGo та Крим SOS.

Модератор: Алім Алієв, програмний директор Кримського дому